Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Tekening op papier | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almelo, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Almelo, Nederland |
Starttijd | 9-2-2021 om 16:13 |
Eindtijd | 22-2-2021 om 22:46 |