Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard - WILHELMINA
Ben Zegers - "Picking Flowers for the Blind" - gesigneerde prent/collage uit 1993
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
houtskool/potlood tekening, 30x39,5cm., met lijst 61x52cm.
l.o. gesigneerd, A Mauve; in goede staat.
ophalen of
verzenden met plexiglas(verz.kst. 25 euro)
Starttijd | 23-11-2014 om 12:13 |
Eindtijd | 30-11-2014 om 12:18 |