Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
ANTON MAUVE
WERKEN AAN DE BOOMGAARD
LITHO OP PAPIER IN DE MAAT 13 X 23 CM
Gesigneerd ONDER IN DE PLAAT MAUVE
oplage 3/4
OUDE EIKEN LIJST IN DE MAAT 27 X 35 CM
LITHO IN GOEDE STAAT /licht randverkleuring
AUTHENTICITEIT VOLLEDIG GEGARANDEERD
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET
COMBINEREN VERZENDKOSTEN IS MOGELIJK BIJ AANKOOP MEERDERE KUNSTWERKEN
Garantie:
Kleine meesters hebben grote toekomst
Starttijd | 27-6-2016 om 21:51 |
Eindtijd | 3-7-2016 om 21:56 |