Anton Rooskens - Zingende Vogel en Vogelman, 2 werken - Verkocht

Anton Rooskens - Zingende Vogel en Vogelman, 2 werken kopen? Bied vanaf 325!

Verkoopprijs: € 345,00

Anton Rooskens - Zingende Vogel en Vogelman, 2 werken kopen? Bied vanaf 325!Anton Rooskens - Zingende Vogel en Vogelman, 2 werken kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  VanderWal

4 verkochte items
  • Anton Rooskens (1906-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Twee kleine litho's van Cobra-schilder Anton Rooskens: Zingende Vogel (1975) en Vogelman (1975).

Vogelman (1975). Gesigneerd. Oplage 250 exemplaren.
Afmetingen: b 20cm, h 26 cm.
Ingelijst.

Zingende Vogel (1975). Gesigneerd. Oplage 250 exemplaren.
Afmetingen: b 26 cm, h 20 cm.
Ingelijst.

Prijs is voor de 2 werken samen.

Exclusief verzendkosten.

Dit item is verkocht voor 345,00
Starttijd:25-11-2013 om 16:25
Eindtijd:02-12-2013 om 16:25
Biedingen (2)
ALF-ART
28 nov. / 19:58
€ 345
jmdebaare
28 nov. / 09:10
€ 325