Anton Smeerdijk - C4823, Huisjes aan de Kortenhoefsedijk - Verkocht

Anton Smeerdijk - C4823, Huisjes aan de Kortenhoefsedijk kopen? Bied vanaf 75!
Anton Smeerdijk - C4823, Huisjes aan de Kortenhoefsedijk kopen? Bied vanaf 75!Anton Smeerdijk - C4823, Huisjes aan de Kortenhoefsedijk kopen? Bied vanaf 75!Anton Smeerdijk - C4823, Huisjes aan de Kortenhoefsedijk kopen? Bied vanaf 75!Anton Smeerdijk - C4823, Huisjes aan de Kortenhoefsedijk kopen? Bied vanaf 75!Anton Smeerdijk - C4823, Huisjes aan de Kortenhoefsedijk kopen? Bied vanaf 75!
  • Anton Smeerdijk (1885-1965)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
Lijst48.5 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4823, Anton Smeerdijk, Huisjes aan de Kortenhoefsedijk, olie op doek, linksonder gesigneerd, doekmaat 31 x 41 cm, lijstmaat 48.5 x 59 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

In de verf van de bomen zit verfverlies, doek bobbelt een beetje en dient gespannen te worden, doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, twee ornamenten in de hoeken beschadigd.

Anton Smeerdijk (1885-1965)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
59 cm
48.5 cm
41 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-10-2020 om 13:17
Eindtijd:08-10-2020 om 20:21
dykosi
08 okt. / 20:12
€ 75