Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
Incl. lijst | 48.5 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
In de verf van de bomen zit verfverlies, doek bobbelt een beetje en dient gespannen te worden, doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, twee ornamenten in de hoeken beschadigd. | |
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 1-10-2020 om 13:17 |
Eindtijd | 8-10-2020 om 20:21 |