Anton Smeerdijk - "Landwegen" (Kwakel te Kortenhoef) - Verkocht

Anton Smeerdijk - "Landwegen" (Kwakel te Kortenhoef) kopen? Bied vanaf 50!
  • Anton Smeerdijk (1885-1965)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 43 cm (h x b)
Lijst39 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dijkje met knotwilgen.
In eenvoudige lijst met glasplaat.

Sinds jaren 90 in ons bezit. Daarvoor van grootouders. Altijd ingelijst geweest achter glas

Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-04-2021 om 15:41
Eindtijd:18-04-2021 om 22:30
Biedingen (6)
Thoneman
15 apr. / 12:43
€ 100
CharlesRyder
15 apr. / 12:40
€ 90
Thoneman
15 apr. / 12:40
€ 80
CharlesRyder
15 apr. / 12:40
€ 70
Thoneman
12 apr. / 13:03
€ 60
CharlesRyder
05 apr. / 12:35
€ 50