Anton Smeerdijk, olieverf op doek, Vreeland - Verkocht

Anton Smeerdijk, olieverf op doek, Vreeland kopen? Bied vanaf 75!
  • Anton Smeerdijk (1885-1965)

Schilderij van de Vecht bij Vreeland, 30 x 50 cm , gesigneerd Ant. Smeerdijk, door kunstenaar geschonken aan eigenaresse van restaurant.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:27-09-2015 om 15:29
Eindtijd:11-10-2015 om 15:29
Vredelant
11 okt. / 00:07
€ 75