Anton Smeerdijk olieverf : Bij Rolde ( Drente) 1910 - Verkocht

Anton Smeerdijk olieverf : Bij Rolde ( Drente) 1910  kopen? Bied vanaf 75!
Anton Smeerdijk olieverf : Bij Rolde ( Drente) 1910  kopen? Bied vanaf 75!Anton Smeerdijk olieverf : Bij Rolde ( Drente) 1910  kopen? Bied vanaf 75!
  • Anton Smeerdijk (1885-1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van de Kortenhoefse schilder Smeerdijk.  Getiteld "Bij Rolde" uit 1910.

Gesingeerd, olieverf.
Ingelijst : 28,5 x 23,5 cm het werk zelf : 23,5 x 18,5 cm.

Verzendkosten 6,75 euro of 8,50 aangetekend.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:29-10-2013 om 13:00
Eindtijd:05-11-2013 om 13:00
wolter253
01 nov. / 15:47
€ 75