Anton Vrede Grote Zeefdruk Titel "Stamhoofd"

Anton Vrede Grote Zeefdruk Titel "Stamhoofd" kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Geplaatst door  koc
FA. (3)

106 verkochte items
  • Anton Vrede (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Anton Vrede

Zeer fraaie Zeefdruk Titel "Stamhoofd"

Jaar '92

Handgesigneerd

Genummerd 5/50

Afmeting beeld 76x58cm

Afmeting onderblad met passe partout 100x81cm

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:09-10-2016 om 10:35
Eindtijd:16-10-2016 om 20:35

John1947
15 okt. / 19:46
€ 30