Anton Vrede - I'm a King Bee

Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!
Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
Passe-partout80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Conditie: uitstekend. Lichte oneffenheid op passe-partout, zie foto.
Editie: 41/60.
Wordt zorgvuldig  verpakt en verzekerd verzonden.

Anton Vrede (1953)

NederlandsNederlandsCuraçaoseCuraçaoseAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28 )

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
100 cm
80 cm
76 cm
56 cm
Starttijd:23-10-2022 om 22:57
Eindtijd:29-10-2022 om 21:09
Openingsbod € 40
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa