Anton Vrede - kleurrijk! - Verkocht

Anton Vrede - kleurrijk! kopen? Bied vanaf 1!
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage 9/10 romeinse cijfers
78 x 57 cm 1992 Oplage 9/10 Romeinse cijfers
is op kartonnen plaats geplakt, daardoor niet verstuurbaar
ConditieRedelijk

in redelijke staat, zie foto/beschrijving

Anton Vrede (1953)

NederlandsNederlandsCuraçaoseCuraçaoseAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (10 )

Lid sinds 2017
214 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
78 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-10-2022 om 10:41
Eindtijd:29-10-2022 om 20:34
nednil
28 okt. / 20:28
€ 1