Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1992 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 9/10 romeinse cijfers |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
in redelijke staat, zie foto/beschrijving | |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 24-10-2022 om 10:41 |
Eindtijd | 29-10-2022 om 20:34 |