Anton Vrede: Prachtige Zeefdruk, mooi ingelijst. - Verkocht

  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(11-11-1)

Prachtige kleurenzeefdruk van Anton Vrede in hele mooie lijst. Kan direct aan de muur.
Groot formaat.

Titel: Stepping Out
Jaartal: 1995
Afmetingen beeld: 55cm x 76cm
Afmetingen lijst: 83cm x 102cm
Gesigneerd: Ja, Handgesigneerd
Ingelijst: Ja, zeer mooi
Oplage:25/40

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging is mogelijk, 35 euro binnen NL (muv De Eilanden en Zeeuws Vlaanderen).

Garantie:

Informatie:

Anton Vrede (1953)

NederlandsNederlandsCuraçaoseCuraçaoseAlle items van deze kunstenaar (16)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (324)

Lid sinds 2010
45490 verkochte items
Alle items van deze verkoper (669)
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:12-04-2012 om 11:03
Eindtijd:19-04-2012 om 11:03