Anton Vrede - Run paint run

Anton Vrede - Run paint run kopen? Bied vanaf 37!
Anton Vrede - Run paint run kopen? Bied vanaf 37!Anton Vrede - Run paint run kopen? Bied vanaf 37!Anton Vrede - Run paint run kopen? Bied vanaf 37!Anton Vrede - Run paint run kopen? Bied vanaf 37!Anton Vrede - Run paint run kopen? Bied vanaf 37!Anton Vrede - Run paint run kopen? Bied vanaf 37!Anton Vrede - Run paint run kopen? Bied vanaf 37!Anton Vrede - Run paint run kopen? Bied vanaf 37!Anton Vrede - Run paint run kopen? Bied vanaf 37!
  • Anton Vrede (1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Techniek Zeefdruk
Drager Geschept Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 90
Conditie: uitstekend. Passe-partout verwijdert.
Oplage: 66/90.
Afmeting: 57 x 76 cm.
Jaar: 1996.
Papier: BFK Rives.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 17,50