Anton Vrede - Up & Down

Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!
Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
Passe-partout59 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Conditie: uitstekend.
Geplakt op kartonnen passe-partout, zie foto.
Editie: 19/60.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Anton Vrede (1953)

NederlandsNederlandsCuraçaoseCuraçaoseAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
79 cm
59 cm
76 cm
56 cm
Starttijd:04-11-2022 om 23:52
Eindtijd:10-11-2022 om 19:18
Openingsbod € 35
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa