Anton Vrede - Zeefdruk, Moving Target - Ingelijst (Groot) Galerieprijs €650 - Verkocht

Anton Vrede - Zeefdruk, Moving Target - Ingelijst (Groot) Galerieprijs €650 kopen? Bied vanaf 29!
Anton Vrede - Zeefdruk, Moving Target - Ingelijst (Groot) Galerieprijs €650 kopen? Bied vanaf 29!Anton Vrede - Zeefdruk, Moving Target - Ingelijst (Groot) Galerieprijs €650 kopen? Bied vanaf 29!Anton Vrede - Zeefdruk, Moving Target - Ingelijst (Groot) Galerieprijs €650 kopen? Bied vanaf 29!
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen96 cm x 115.5 cm (h x b)
Lijst96 cm x 115.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel: Moving Target
Jaartal: 1995
Afmetingen lijst: 96 cm x 115,5 cm
Oplage: 50/85
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 650

Anton Vrede (1953)

NederlandsNederlandsCuraçaoseCuraçaoseAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  HvdS
FA. (2)

55 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
115.5 cm
96 cm
115.5 cm
96 cm
Dit item is verkocht voor 33,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-10-2022 om 12:39
Eindtijd:29-10-2022 om 22:33
Fredyeah
29 okt. / 18:31
€ 29