Anton Vrede - zonder titel - Verkocht

Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Conditie: uitstekend.
Editie: 174 / 250.
Jaar: 1990.
Afmetingen: Vel: 54 x 60 cm. Afbeelding: 47 x 48 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Anton Vrede (1953)

NederlandsNederlandsCuraçaoseCuraçaoseAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28 )

Lid sinds 2017
1514 verkochte items
Alle items van deze verkoper (81)
60 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-10-2022 om 23:33
Eindtijd:01-11-2022 om 20:43
MoniqueIreen
01 nov. / 20:42
€ 40