Anton Vrede - zonder titel

Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
Passe-partout77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Conditie: uitstekend. Op passe-partout, zie foto.
Oplage: 3/60.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Anton Vrede (1953)

NederlandsNederlandsCuraçaoseCuraçaoseAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
57 cm
77 cm
56 cm
76 cm
Starttijd:08-11-2022 om 22:01
Eindtijd:13-11-2022 om 22:05
Openingsbod € 30
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa