Anton Vrede ; Ets

Anton Vrede ; Ets kopen? Bied vanaf 1!

Anton Vrede ; Ets

Verkoopprijs: € 21,00

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Anton Vrede (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Anton Vrede. Techniek: ets. oplage; 15 ex. 28 x 40 cm. 2001 in prima staat

Dit item is verkocht voor 21,00

Starttijd:01-11-2013 om 14:03
Eindtijd:08-11-2013 om 14:03

Biedingen (6):

ArtiW
8 nov. / 05:57
€ 21
dilili
5 nov. / 22:51
€ 16
wimsart
5 nov. / 21:10
€ 11
5990
5 nov. / 21:10
€ 10
wimsart
1 nov. / 22:46
€ 5
sonjamaria
1 nov. / 17:20
€ 1