FA. (1)

Antoni Llena - Antoni Llena. -Kompositie- Lithografie. Handgesigneerd/genummerd. Eind jaren '80

Antoni Llena - Antoni Llena. -Kompositie- Lithografie. Handgesigneerd/genummerd. Eind jaren '80 kopen? Bied vanaf 23!
Antoni Llena - Antoni Llena. -Kompositie- Lithografie. Handgesigneerd/genummerd. Eind jaren '80 kopen? Bied vanaf 23!Antoni Llena - Antoni Llena. -Kompositie- Lithografie. Handgesigneerd/genummerd. Eind jaren '80 kopen? Bied vanaf 23!Antoni Llena - Antoni Llena. -Kompositie- Lithografie. Handgesigneerd/genummerd. Eind jaren '80 kopen? Bied vanaf 23!Antoni Llena - Antoni Llena. -Kompositie- Lithografie. Handgesigneerd/genummerd. Eind jaren '80 kopen? Bied vanaf 23!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Antoni Llena (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

ntoni Llena. (Barcelona 1943)

Spaanse kunstenaar met een voorliefde voor (kippen)gaas en andere vormen van gedraaid metaaldraad. In 1992 werd er ter gelegenheid van de Olympische Spelen in Barcelona een groot beeld van hem geplaatst. (David en Goliath).
In 2012 volgde een tweede beeld. -A los castellers- (Zie foto’s) Deze beelden doen een beetje aan Salvadore Dali denken.

Titel: z.t. (Kompositie).

Materiaal: Lithografie in de offsettechniek.

Afmetingen blad: 75 x 55 cm.

Afmetingen beeld: 54 x 39 cm.

Oplagenummer: H.c. 7 / 25.

Signatuur: Handgesigneerd met potlood.

Jaar: Niet bij mij bekend. (Eind jaren ‘80).

Conditie: In goede staat.

Verzending: door Post.nl, aangetekend met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België: € 20,-

Antoni Llena (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Starttijd:07-06-2018 om 11:03
Eindtijd:14-06-2018 om 19:04
Openingsbod€ 23
Objectlocatievoorschoten, Nederland