Antoni Tapies - A Tapies

Antoni Tapies - A Tapies kopen? Bied vanaf 300!

Antoni Tapies - A Tapies

Verkoopprijs: € 300,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  pjvanark
FA. (2)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
  • Antoni Tapies (1923-2012)
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
Lijst56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tapies, zeefdruk.

In goede conditie.

Dit item is verkocht voor 300,00

Starttijd:26-01-2019 om 17:18
Eindtijd:09-02-2019 om 22:50

NS1234
9 feb. / 19:59
€ 300