Antoni Tapies, ‘Creu i M’, lithografie, 1999, handgenummerd, ed. 1000

Antoni Tapies, ‘Creu i M’, lithografie, 1999, handgenummerd, ed. 1000  kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Antoni Tapies, ‘Creu i M’, lithografie, 1999, handgenummerd, ed. 1000  kopen? Bied vanaf 75!Antoni Tapies, ‘Creu i M’, lithografie, 1999, handgenummerd, ed. 1000  kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
FA. (4)

343 verkochte items
  • Antoni Tapies (1923-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Lithografie van Antonie Tapies (13.12.1923 Barcelona - 06.02.2012 Barcelona)

uit 1999.

Gesigneerd in de druk, handgenummerd. Oplage 1000.

Titel: Creu i M

Afmetingen:  45,0 x 32,0 cm

Gesigneerd: in de druk

Genummerd: met potlood genummerd

Oplage: 1000

Uitgever: ALTAYA

Druk: Editions Poligrafa, Barcelona

Ingelijst: Nee, niet eerder ingelijst geweest

Materiaal: lithografie op papier

Conditie: In zeer goede staat.

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.
 Dit geldt voor alle werken aangeboden door Papierkamer Aelbrecht op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,50.

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:20-09-2014 om 11:11
Eindtijd:04-10-2014 om 11:11

lvdh1962
4 okt. / 09:13
€ 75