Antoni Tapies - erinnerungen II

Antoni Tapies - erinnerungen II kopen? Bied vanaf 440!
Antoni Tapies - erinnerungen II kopen? Bied vanaf 440!Antoni Tapies - erinnerungen II kopen? Bied vanaf 440!Antoni Tapies - erinnerungen II kopen? Bied vanaf 440!Antoni Tapies - erinnerungen II kopen? Bied vanaf 440!Antoni Tapies - erinnerungen II kopen? Bied vanaf 440!Antoni Tapies - erinnerungen II kopen? Bied vanaf 440!Antoni Tapies - erinnerungen II kopen? Bied vanaf 440!Antoni Tapies - erinnerungen II kopen? Bied vanaf 440!
  • Antoni Tapies (1923-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 56 cm (h x b)
Lijst62 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Litho op Rives-papier
Gepubliceerd in Obra Grafica
Uitgever en gestempeld Erker-Presse St.Gallen
1 van een suite van 5 litho’s uit het boek Erinnerungen
Handgesigneerd en genummerd 11/100
Werk nieuw en professioneel ingelijst met zuurvrije passé-partout. Ophangklaar.
In uitstekende staat
Met certificaat.

Antoni Tapies (1923-2012)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Jefdeschutter
FA. (1)

Lid sinds 2020
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
72 cm
62 cm
56 cm
45 cm
Sluit over 12d 11u 11m 18s
Openingsbod€ 440
Objectlocatie8450 Bredene, België
VerzendingAlleen binnen België
Starttijd:26-09-2022 om 00:10
Eindtijd:08-10-2022 om 22:18