Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975
Antoni Tàpies (* 13 December 1923 in Barcelona, † 6 February 2012 in Barcelona)
Handgesigneerd in potlood rechtsonder
Handgenummerd in potlood linksonder
Utigegeven in 1975 editie van slechts 75 stuks op handgemaakt papier (papier vélin) met watermark GVARRO.
Catalogue raisonné: Galfetti 547
76.0 x 55.0 cm
Zeer goede staat, altijd bewaard in donkere lade.
Verzekerde verzending met track en trace.
Heeft u een vraag, of wilt u het werk alvorens u bod uitbrengt komen bekijken, stel dan een vraag via de button "vraag de verkoper"