FA. (2)

Antoni Tapies - Roig i negre, 1979

Antoni Tapies - Roig i negre, 1979 kopen? Bied vanaf 700!

Geplaatst door  GALERIARICHARDVANDERAA
FA. (2)

Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Antoni Tapies (1923-2012)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75.5 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Roig i negre, 1979

Kleurenlitho op Archés papier
E.A. (épreuve d'artiste), oplage 100

Gesigneerd in potlood rechts onder Tàpies met toewijding A Josep Vallès, de tot cor (uit het hart, red.) en gedateerd 29-1-1979

Uitgave: Galerie Punto, Valencia

Gedrukt door Litografías Artísticas Damià Caus, Barcelona

Referencia: Tàpies Obra gráfica 1979-1986 p. 35 nr. 722.

Herkomst: Collectie Josep Vallès, Figueres

Heldere kleuren. Met toewijding.

Antoni Tapies (1923-2012)

Alle items van deze kunstenaar(8)
FA. (2)

Lid sinds 2021
3 verkochte items
56 cm
75.5 cm
Starttijd:12-05-2022 om 12:27
Eindtijd:19-05-2022 om 21:13
Openingsbod€ 700
ObjectlocatieGIRONA, Spanje
VerzendingAlleen binnen Europa