Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35.5 x 24 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53.5 x 40.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Deze aquarel is met kleine verschillen nog een extra keer gemaakt. Het is echter 100 % gegarandeerd een aquarel. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterhout, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Oosterhout, Nederland |
Starttijd | 1-12-2022 om 11:11 |
Eindtijd | 18-2-2023 om 15:02 |