Gilles Robert de Vaugondy - Carte Des Parties Nord Et Est De L' Asie
Elva Polyakova - Fietser in een lenteochtend
Elva Polyakova - Flowers in the nature
Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 103,5 cm x 103,5 cm
Gesigneerd: Ja, op verso
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in houten baklijst.
Conditie: In zeer goede staat
Starttijd | 17-9-2016 om 22:46 |
Eindtijd | 25-9-2016 om 22:46 |