Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote ets van Antony van Lieshout uit 1977. Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (6/15). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede staat. Werk heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring van het blad binnen het voormalige passe-partout en er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad. Goed ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 83cm x 57cm (blad), 74cm x 51cm (beeld)
Starttijd | 3-12-2016 om 19:27 |
Eindtijd | 17-12-2016 om 21:32 |