Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Antony van lieshout, geb. te Tilburg, 1943
ets op alluminium folie ( zeer exclusief procedé)
Baranco del Muscarat / gesigneerd, r.o.
nr. 14 / 20 lijst met glas.
afm. incl. lijst: 61 cm x 51 cm.
afm. excl.lijst:51 cm x 34 cm.
verzenden: aantekenen, verzekeren, goed verpakt, Ned. 8,-
overige bestemmingen: n.o.t.
Starttijd | 23-6-2013 om 14:00 |
Eindtijd | 7-7-2013 om 14:00 |