Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 85.5 x 58.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 9/15 |
Conditie | Zeer Goed | ||
het blad is licht (egaal) verkleurd door een eerdere inlijsting, zie foto's | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 6-7-2019 om 14:47 |
Eindtijd | 19-7-2019 om 19:15 |