Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28.5 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 10-6-2020 om 18:22 |
Eindtijd | 16-6-2020 om 20:33 |