Antoon Hemert - C4350-14 - Landschap

Antoon Hemert - C4350-14 - Landschap kopen? Bied vanaf 25!
Antoon Hemert - C4350-14 - Landschap kopen? Bied vanaf 25!Antoon Hemert - C4350-14 - Landschap kopen? Bied vanaf 25!Antoon Hemert - C4350-14 - Landschap kopen? Bied vanaf 25!
  • Antoon Hemert (1883-1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 cm x 26 cm (h x b)
Lijst23 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Antoon van Hemert, ets, landschap, r.o. gesigneerd, beeldmaat 12x26, lijstmaat 23x39.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier sterk vergeeld, papier en passe-partout gebobbeld, vochtschade, gaatje en scheur in midden. Lijst: glas ontbreekt, lijst is kromgetrokken.

Antoon Hemert (1883-1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
39 cm
23 cm
26 cm
12 cm
Starttijd:16-01-2023 om 14:01
Eindtijd:25-01-2023 om 21:58
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier