Antoon Markus - C4265-10B, Landschap

Antoon Markus - C4265-10B, Landschap kopen? Bied vanaf 375!
Antoon Markus - C4265-10B, Landschap kopen? Bied vanaf 375!Antoon Markus - C4265-10B, Landschap kopen? Bied vanaf 375!Antoon Markus - C4265-10B, Landschap kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Antoon Markus (1870-1955)
DragerMarouflé
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen18.5 cm x 24.5 cm (h x b)
Lijst30.5 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4265-10B, Antoon Markus, landschap, maroufle, rechtsonder gesigneerd, paneelmaat 18.5 x 24.5 cm, lijstmaat 30.5 x 36.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.

ConditieRedelijk

Schilderij bevat vergeelde vernis door de tijd, oppervlaktevuil. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Antoon Markus (1870-1955)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
36.5 cm
30.5 cm
24.5 cm
18.5 cm

Starttijd:31-07-2020 om 13:31
Eindtijd:06-08-2020 om 19:11
Openingsbod€ 375
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier