Anutosh - Anutosh, acryl en olieverf op doek - Verkocht

Anutosh, acryl en olieverf op doek kopen? Bied vanaf 400!

Anutosh, acryl en olieverf op doek kopen? Bied vanaf 400!Anutosh, acryl en olieverf op doek kopen? Bied vanaf 400!
  • Anutosh (1970)

afmetingen: 50/150 cm

gesigneerd op achterzijde

2002/2003

'and then his spirit fled..'

conditie: goed

Het werk van Anutosh (1970 Oldenzaal) is geinspireerd door de natuur en door de culturen en religies waarmee hij kennis heeft gemaakt op zijn reizen door Azie. Anutosh heeft vele exposities op zijn naam en zijn werk is opgenomen in de openbare collecties van onder andere Centraal Museum Utrecht, ABN AMRO en Aegon.

Meer informatie vindt U onder andere hier: http://www.galeries.nl/mnkunstenaar.asp?artistnr=141&vane=1&em=&meer=&sessionti=191710755

en hier: http://www.galeries.nl/gast.asp?Gastnr=89

ophalen heeft de voorkeur, andere opties in overleg

Starttijd27-9-2015 om 17:38
Eindtijd13-10-2015 om 11:49
Biedingen (0)