Antoine Mortier - Petit Métaphore
Anton Pieck - gesigneerd boek "De kleine Nering" & extra uitgave Frans Hals Museum
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Aquarel op papier door Willem v.Nieuwenhoven; in goede staat, lichte vlekjes l.b. Zichtmaat 47x31 cm.
In een houten lijst i.g.st. 54x37 cm.
Daarbij de losbladige houtsnede van de Staalstraat Amsterdam door Wilm Wouters (1887-1957), 40x50 cm, in zeer goede gebruikte staat.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 7-1-2018 om 14:57 |
Eindtijd | 21-1-2018 om 12:02 |