Aquarel "staand naakt" van Haarlemse impressionist Jan van der Veer 1912-2001

Aquarel "staand naakt" van Haarlemse impressionist Jan van der Veer 1912-2001 kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 41,00

Aquarel "staand naakt" van Haarlemse impressionist Jan van der Veer 1912-2001 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel "staand naakt" van Haarlemse impressionist Jan van der Veer 1912-2001 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel "staand naakt" van Haarlemse impressionist Jan van der Veer 1912-2001 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel "staand naakt" van Haarlemse impressionist Jan van der Veer 1912-2001 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel "staand naakt" van Haarlemse impressionist Jan van der Veer 1912-2001 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel "staand naakt" van Haarlemse impressionist Jan van der Veer 1912-2001 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel "staand naakt" van Haarlemse impressionist Jan van der Veer 1912-2001 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Jan van der Veer (1912-2001)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar :  Jan van der Veer 1912-2001
Titel/Voorstelling : " staand vrouwelijk naakt "
Datering : omstreeks 1950
Medium / Techniek :  Aquarel op papier
Maten : 35 x 25 cm (bladmaat) en 55 x 45 cm (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 41,00

Starttijd:19-08-2017 om 15:03
Eindtijd:02-09-2017 om 23:03

Biedingen (16):

hugues
2 sep. / 22:27
€ 41
hanssnijder
2 sep. / 22:25
€ 36
hugues
2 sep. / 22:25
€ 31
hanssnijder
2 sep. / 22:25
€ 26
hugues
2 sep. / 22:25
€ 21
hanssnijder
2 sep. / 19:52
€ 19
hugues
31 aug. / 22:38
€ 17
deneefvanklaas
31 aug. / 22:38
€ 15
hugues
31 aug. / 22:37
€ 15
deneefvanklaas
31 aug. / 20:01
€ 13
hugues
31 aug. / 14:29
€ 11
deneefvanklaas
31 aug. / 06:24
€ 9
hugues
30 aug. / 23:17
€ 7
deneefvanklaas
30 aug. / 14:44
€ 5
hugues
29 aug. / 14:39
€ 3
Wauters
25 aug. / 21:29
€ 1