Aquarel - Stadsgezicht vanuit een Rue in Frankrijk

Aquarel - Stadsgezicht vanuit een Rue in Frankrijk kopen? Bied vanaf 20!
Aquarel - Stadsgezicht vanuit een Rue in Frankrijk kopen? Bied vanaf 20!Aquarel - Stadsgezicht vanuit een Rue in Frankrijk kopen? Bied vanaf 20!Aquarel - Stadsgezicht vanuit een Rue in Frankrijk kopen? Bied vanaf 20!Aquarel - Stadsgezicht vanuit een Rue in Frankrijk kopen? Bied vanaf 20!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Downtown

1 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Een aquarel van een stadsgezicht vanuit een straatje in Frankrijk.

Originele lijst, licht beschadigd.

Begin 1900 en gesigneerd: Darru ?

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Downtown

1 verkochte items

Starttijd:03-11-2014 om 13:15
Eindtijd:17-11-2014 om 13:15
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieNederland