AQUAREL WINTERS DORPSGEZICHT door JAN LUTZ (1888-1957) - Verkocht

AQUAREL WINTERS DORPSGEZICHT door JAN LUTZ (1888-1957) kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

AQUAREL WINTERS DORPSGEZICHT door JAN LUTZ (1888-1957) kopen? Bied vanaf 35!AQUAREL WINTERS DORPSGEZICHT door JAN LUTZ (1888-1957) kopen? Bied vanaf 35!AQUAREL WINTERS DORPSGEZICHT door JAN LUTZ (1888-1957) kopen? Bied vanaf 35!AQUAREL WINTERS DORPSGEZICHT door JAN LUTZ (1888-1957) kopen? Bied vanaf 35!AQUAREL WINTERS DORPSGEZICHT door JAN LUTZ (1888-1957) kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Alle items van deze verkoper (134)
  • Jan Lutz (1888-1957)
TypeTekening / Aquarel

Prachtige aquarel van de beroemde illustrator Jan Lutz.

Uitsnede ca 21x16 cm, in zeer goede staat.

Gesigneerd in potlood l.o.

Achter enigszins vergeeld passepartout en glas.

In de oorspronkelijke mooie (groene) houten lijst, 36x30 cm.

Jan Lutz (1888-1957)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:07-04-2017 om 23:03
Eindtijd:21-04-2017 om 23:03
Wout_Amsterdam
20 apr. / 23:52
€ 35