Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Stift |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 11 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Aantal blz: 175
Dit boek is uitgegeven bij de volgende tentoonstellingen:
Städtische Museen Heilbronn
12.3. - 9.5.1999
Gerhard Marcks-Haus Bremen
16.5 - 18.7.1999
Kunsthalle Recklinghausen
8.8 - 3.10.1999
Deutsche Bank Luxembourg S.A.
21.10. - 3.12.1999
Georg Kolbe-Museum Berlin/Stiftung für Bildhauerei Berlin
16.1. - 26.3.2000
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
In zeer goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 30-12-2022 om 20:38 |
Eindtijd | 8-1-2023 om 20:57 |
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |