A.R. Penck - Zeldzame litho, Princip 5

A.R. Penck - Zeldzame litho, Princip 5 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

A.R. Penck - Zeldzame litho, Princip 5 kopen? Bied vanaf 1!A.R. Penck - Zeldzame litho, Princip 5 kopen? Bied vanaf 1!A.R. Penck - Zeldzame litho, Princip 5 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • A.R. Penck (1939)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen29.5 cm x 20.5 cm (h x b)
Lijst52.5 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzame handgesigneerde litho, getiteld Princip 5. Deze litho komt uit een serie van 200 exemplaren, waarvan maar een klein aantal met de hand gesigneerd is.

Enkele stofjes achter het plexiglas.

Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:14-07-2020 om 12:07
Eindtijd:26-07-2020 om 19:57

Biedingen (17):

EricClaes
26 jul. / 06:46
€ 90
bkart
24 jul. / 14:16
€ 80
Reintjes
24 jul. / 12:27
€ 70
bkart
20 jul. / 07:25
€ 60
ducoruth1948
18 jul. / 14:58
€ 50
bkart
18 jul. / 14:58
€ 50
ducoruth1948
16 jul. / 21:03
€ 45
Bombazijn
16 jul. / 21:02
€ 40
ducoruth1948
16 jul. / 21:02
€ 40
Bombazijn
15 jul. / 20:20
€ 30
artprice
15 jul. / 20:20
€ 25
Bombazijn
15 jul. / 15:34
€ 20
artprice
15 jul. / 15:34
€ 15
Bombazijn
15 jul. / 00:43
€ 10
nelleke1958
14 jul. / 15:55
€ 5
pepedejong
14 jul. / 15:05
€ 3
nelleke1958
14 jul. / 12:25
€ 1