Ardy Struwer - Onbekend

Ardy Struwer - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!
Ardy Struwer - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!Ardy Struwer - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!Ardy Struwer - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!Ardy Struwer - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Bosta

Lid sinds 2019
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ardy Struwer (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
Lijst100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Prachtige kleuren. Bijzondere elementen.

Ardy Struwer (1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Bosta

Lid sinds 2019
verkochte items
70 cm
100 cm
55 cm
75 cm
Starttijd:19-01-2020 om 22:11
Eindtijd:28-01-2020 om 19:25
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieLaren NH, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie