FA. (3)

Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening

Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening kopen? Bied vanaf 50!
Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening kopen? Bied vanaf 50!Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening kopen? Bied vanaf 50!Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening kopen? Bied vanaf 50!Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening kopen? Bied vanaf 50!Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening kopen? Bied vanaf 50!Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening kopen? Bied vanaf 50!Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (84)
  • Arend Jan van Driesten (1878-1969)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlKlassiek
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen24 cm x 31 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening door Arend Jan van Driesten
Tekening van een bosgezicht met een vijver
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 24x31, p.p.maat 40x46
Gesigneerd in potlood r.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Dit item valt onder de margeregeling

Arend Jan van Driesten (1878-1969)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3195 verkochte items
46 cm
40 cm
31 cm
24 cm
Starttijd:24-06-2022 om 13:07
Eindtijd:02-07-2022 om 20:16
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa