Arent Harmen Saaltink - zonder titel

Arent Harmen Saaltink - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Arent Harmen Saaltink - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Arent Harmen Saaltink - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
  • Arent Harmen Saaltink (1887-1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen7 cm x 12 cm (h x b)
Passe-partout16 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Arent Harmen Saaltink (1887-1968). Klein maar fijn!

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Het werk is op leeftijd en duidelijk egaal verkleurd.

Arent Harmen Saaltink (1887-1968)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1030)
23 cm
16 cm
12 cm
7 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:24
Eindtijd:27-08-2022 om 21:02
Openingsbod € 40
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland