Ari Stolk (1934-2017) - 2 Futen
Prachtige gouache van Ari Stolk, gesigneerd (periode 1970-1990), rechtstreeks uit de nalatenschap van de schilder.
Afmetingen 15.5 cm x 23 cm (h x b)
Lijst 33 cm x 43 cm (h x b)
Conditie: nieuwstaat
Info over de kunstenaar, zie:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Ari_Stolk
Verzending naar volgende EU-landen uiteraard ook mogelijk:
België, Denemarken (excl. Faeröer Eilanden en Groenland), Duitsland, Frankrijk, (incl. Corsica en Monaco), Italië (excl. San Marino en Vaticaanstad), Luxemburg, Oostenrijk, Spanje (incl. Balearen, excl. Canarische Eilanden), Zweden.