Knut & Marianne Hagberg - 8-armige kandelaar
Jochem de Graaf - Figuren (groot werk)
Rob Scholte - Zeefdruk, Vrede van Münster
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie grote zeefdruk ( 75 x 56 cm.
Genummerd met Romeinse cijfers ( 135/200) en gesigneerd in potlood.
Zeer fraai en in prima conditie.
Verzenden binnen NL. voor 10 euro.
Starttijd | 21-12-2013 om 21:58 |
Eindtijd | 26-12-2013 om 21:58 |