Arie Azene, Israël, zeefdruk, genummerd en gesigneerd. - Verkocht

Arie Azene, Israël, zeefdruk, genummerd en gesigneerd.  kopen? Bied vanaf 50!
Arie Azene, Israël, zeefdruk, genummerd en gesigneerd.  kopen? Bied vanaf 50!Arie Azene, Israël, zeefdruk, genummerd en gesigneerd.  kopen? Bied vanaf 50!
  • Arie Azene (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie grote zeefdruk ( 75 x 56 cm.

Genummerd met Romeinse cijfers ( 135/200) en gesigneerd in potlood.

Zeer fraai en in prima conditie.

Verzenden binnen NL. voor 10 euro.

Arie Azene (1934)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  de trui
FA. (1 )

15 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:21-12-2013 om 21:58
Eindtijd:26-12-2013 om 21:58
steenbok
22 dec. / 17:25
€ 50