Arie Azene - Litho, Zonder titel

Arie Azene - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Arie Azene - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Arie Azene - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Arie Azene - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37069 verkochte items
Alle items van deze verkoper (279)
  • Arie Azene (1934)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30/200

Arie Azene (1934)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37069 verkochte items
55.5 cm
75.5 cm

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-04-2020 om 13:35
Eindtijd:12-04-2020 om 21:59

Biedingen (4):

WesleyBrandt
12 apr. / 21:16
€ 5
nelleke1958
12 apr. / 21:16
€ 3
WesleyBrandt
12 apr. / 21:16
€ 3
nelleke1958
6 apr. / 13:37
€ 1