Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie

Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
  • Arie Brinkman (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Geometrisch-Abstract Special special.
Fraaie kleine zeefdruk van Arie Brinkman uitgebracht door en met de kunstenaars van Badhuis te Gorinchem. Tevens werk van Cornelis Hoek, foto van Marinus Knip ( niet gesigneerd), Anneke Schenk, Henk van Bennekum, paul van de vliet  en zwart wit werk, iets groter uit andere bron , niet gesigneerd. Verschillende kwaliteiten qua staat van het werk.
 Wordt aangetekend verzonden.  Ophalen kan natuurlijk ook .
Kom het werk vooraf beoordelen in onze schatkamer bij galerie Rotor in Gorcum.
Of na aankoop tijdelijk opslaan in ons depot.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Sluit over 4d 18u 13m 39s
Openingsbod€ 45
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd22-3-2023 om 9:08
Eindtijd3-4-2023 om 19:47