Arie van der Boon - Olieverf op doek - Heide landschap

Arie van der Boon - Olieverf op doek - Heide landschap kopen? Bied vanaf 750!
Arie van der Boon - Olieverf op doek - Heide landschap kopen? Bied vanaf 750!Arie van der Boon - Olieverf op doek - Heide landschap kopen? Bied vanaf 750!Arie van der Boon - Olieverf op doek - Heide landschap kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  Kesito

0 verkochte items
  • Arie van der Boon (1886-1961)

Groot schilderij, afmeting 134 x 80 cm.

Gesigneerd door Arie van der Boon (zie foto).

In redelijk slechte staat, kleine scheurtjes en veel cracquelures. Het schilderij wordt inclusief lijst verkocht, schilderij zit enigszins los in de lijst en heeft ook beschadigingen.

Vanwege de afmeting graag wel af te halen.

Garantie-

Starttijd:23-06-2017 om 10:25
Eindtijd:07-07-2017 om 10:25
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieS GRAVENHAGE, Nederland