Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Inkt tekening van de Rotterdamse kunstenarr Arie van Geest . Gesigneerd in potlood.
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace. U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw aankopen tijdelijk opslaan. Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 5-4-2023 om 19:33 |
Eindtijd | 20-4-2023 om 21:07 |