Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dubbelzijdig bewerkte tekeningen ( inkt en aquarel) van de Rotterdamse kunstenarr Arie van Geest . Gesigneerd in potlood.
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace. U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw aankopen tijdelijk opslaan. Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 18-10-2022 om 12:31 |
Eindtijd | 2-11-2022 om 8:08 |