Arie van Mever - Zaandam - ets stilleven Druiven - Verkocht

Arie van Mever - Zaandam - ets stilleven Druiven kopen? Bied vanaf 20!
Arie van Mever - Zaandam - ets stilleven Druiven kopen? Bied vanaf 20!Arie van Mever - Zaandam - ets stilleven Druiven kopen? Bied vanaf 20!
  • Arie van Mever (1899-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Arie van Mever.
Rechtsonder met potlood gesigneerd 'Van Mever', eveneens in de druk gemerkt 'Van Mever'
Linksonder voorzien van de titel 'Druiven'
Voorzien van oud-passepartout.

Buiten de afdruk in de marge kleine verkleuringen, zie foto's.

Afmetingen van de afdruk zelf 24.5x26.5 cm
Afmetingen incl. passe-partout 44.5 x 44.5cm

Authenticiteit:
Alle door Obe aangeboden werken op Kunstveiling.nl zijn volledig gegarandeerd. Het werk is dus altijd met zekerheid van de genoemde kunstenaar. De garantietermijn die u heeft om dit voor uzelf na te gaan is, zoals bij alle veilinghuizen gebruikelijk, standaard 3 weke na afloop van de veiling. Eventueel kan deze termijn in overleg verlengd worden.

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende:
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:18-09-2014 om 22:04
Eindtijd:02-10-2014 om 22:04